Видалення зуба

Видалення зуба

У своїй спрямованості команда Familia Dental Clinic цілком прагне наявними в арсеналі способами зберігати зуби пацієнтів. У клініці за допомогою зубозберігаючих технологій робиться все можливе для лікування й відновлення зруйнованих зубів. Але бувають випадки, коли лікар змушений вдатися до видалення зуба. І в цьому випадку також варто покластися на високу кваліфікацію фахівців з Familia Dental Clinic та її високотехнологічне медичне обладнання. Біль при видаленні зуба та клініка Familia Dental Clinic – несумісні речі.

При видаленні зуба в клініці анестезія проводиться з урахуванням алергологічного статусу і стану здоров”я пацієнта, для того, щоб знати, який вид анестезії безпечний для пацієнта. Також робиться 3Д знімок для визначення точного положення проблемного зуба. І тільки після цього стоматолог-хірург приступає до його видалення, використовуючи при цьому найсучасніший інструментарій та технології (комп”ютерну анестезію, п’єзо насадки, РrР мембрани і т.д.)

Завдяки комп”ютерній анестезії та високоякісним анестезуючим препаратам, а також професійному вмінню стоматологів процедура видалення зуба в Familia Dental Clinic проходить безболісно і без ускладнень. Є в клініці і можливість лікування під седацієй і загальним наркозом.

Послуги по протезуванню зубів у стоматології Familia дозволяють після видалення зуба встановити на його місце імплантат, а потім і коронкуРейтинг
2 отзыва
Записатися на прийом