Видалення зубів. Основні причини

Видалення зубів

Вся сучасна стоматологія спрямована на збереження натуральних зубів людини. І фахівці стоматологічної клініки «Familia» виконують широкий спектр зубозберігаючих операцій. Однак, бувають ситуації, коли зуб, що зруйнувався, не підлягає відновленню. У таких випадках єдиним методом лікування є його видалення.

Найбільш поширеними показаннями з видалення зуба є наступні: наявність великих навколокореневих кіст, перфорація стінки або кореня зуба, рухливість зубів 3-4 ступеня, що не підлягає відновленню коронка або корінь зуба, наявність сверхкомплектних зубів або ж ретінірованного зуба (зуба, які не може прорізатися природним чином). В окремих випадках стоматологи проводять екстрене видалення зубів – коли сильні болі не дозволяють провести адекватне лікування або ж гостре запалення може поширитися на кістку (остеомієліт, періостит).

Процедура видалення зубів в клініці «Familia» проводиться з максимальним комфортом і мінімальними больовими відчуттями. Досвідчені фахівці нашої стоматологічної клініки застосовують найсучасніший інструментарій для хірургічної стоматології, комп”ютерний метод анестезії та оптимальні, індивідуально підібрані анестезуючі засоби.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом