Зручне домашнє відбілювання

Зручне домашнє відбілювання

Ефект кабінетного відбілювання в домашніх умовах - тепер це реально! Гелі Opalescence - ідеальне рішення для всіх, хто мріє про білосніжну посмішку і воліє вільно розпоряджатися своїм часом.

Ефект кабінетного відбілювання в домашніх умовах - тепер це реально! Гелі Opalescence - ідеальне рішення для всіх, хто мріє про білосніжну посмішку і воліє вільно розпоряджатися своїм часом. До того ж ви отримуєте унікальну можливість особисто контролювати ступінь відбілювання і кінцевий результат, вибравши відповідну концентрацію діючої речовини в гелі і варіюючи час процедури.

Відбілюючі гелі Opalescence містять PF (нітрат калію і фтор). Нітрат калію зменшує чутливість, а фтор допомагає запобігти карієс і зміцнити зубну емаль. Формула гелю розроблена таким чином, щоб максимально запобігти повторному потемнінню поверхні зубів.

Фахівці нашої клініки не тільки проконсультують вас з усіх питань застосування відбілюючих гелів, але також виготовлять спеціальну прозору м'яку і зручну капу за індивідуальним відбитком.Рейтинг
3 отзыва
Записатися на прийом