Установка брекетів

Установка брекетів

Красива посмішка є одним з ключових елементів іміджу сучасної людини. Однак, посмішка буде по-справжньому бездоганною тільки при правильному прикусі та рівних зубах. Досить багато людей стикаються з такою проблемою як зубощелепна деформація. Дане явище є не тільки естетичною недосконалістю, а й призводить до порушень функції зубного ряду та захворювань ясен.

На щастя, сучасна стоматологія пропонує широкий спектр ефективних методів для виправлення прикусу. Найбільш поширеним з них є брекети.

Установка брекетів – це одна з послуг, що надається київської стоматологічною клінікою «Familia». Висококваліфіковані фахівці нашої клініки проводять установку прозорих брекетів, інноваційних брекетів Invisaling та інших «невидимих» систем виправлення прикусу, які відрізняються зручністю та ефективністю.

Користуючись послугами стоматологічної клініки «Familia», Ви можете розраховувати на високий професіоналізм наших фахівців, індивідуальний підхід до кожного й уважне ставлення до всіх наших пацієнтів.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом