Який вид протезів вибрати

Види протезування

В современной медицине направление ортопедической стоматологии является одним из наиболее развитых. Ортопедическая стоматология занимается протезированием зубов, то есть их полным восстановлением в случае утраты, удаления или разрушения.

У сучасній медицині напрямок ортопедичної стоматології є одним з найбільш розвинених. Ортопедична стоматологія займається протезуванням зубів, тобто їх повним відновленням в разі втрати, видалення або руйнування. В даний час існують різні види протезування зубного ряду. Їх ділять на знімне і незнімне протезування, протезування на основі штифтів та установка вінірів.

Протезування з опорою на штифти дозволяє реконструювати верхню частину зуба і при цьому зберегти власний корінь зуба. Протезування з опорою на імплантати застосовується в тих випадках, коли зберегти зуб не вдалося.

Вініри передбачають відновлення емалі зубного ряду, вони є прекрасним засобом для досягнення красивої білосніжної усмішки, дозволяють задовольнити найвищі естетичні вимоги.

Київська стоматологічна клініка «Familia» надає повний комплекс послуг в сфері ортопедичної стоматології. У нас Ви можете встановити будь-які види ортопедичних конструкцій.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом