Який вид протезів вибрати

Який вид протезів вибрати

Йдете до стоматолога, і вам здається, що стан зубів настільки безнадійний. Вам важко придумати, який варіант можуть запропонувати. Однак, протезування сьогоднішнього дня розраховане на всі випадки життя. Сучасна стоматологія може запропонувати багато надійних видів стоматологічного протезування, які, до речі, успішно реалізуються в Familia Dental Clinic.

Види протезування зубів спрямовані як на відновлення форми так і функції частково зруйнованих зубів, так і на заміну повністю втрачених. В арсеналі клініки Familia практикуються всі різновиди протезування: незнімне, знімне та імплантації.

  • Знімні протези застосовуються в разі відсутності всіх зубів, конструкція кріпиться за допомогою спеціальних пристосувань. Зокрема, це акрилові, нейлонові, бюгельні та інші протези.
  • Незнімні протези служать для відновлення зруйнованої частини або всього зуба. Дані конструкції встановлюються на певний термін і їх неможливо зняти без допомоги фахівця.
  • Імплантація передбачає вживлення в кістку щелепи імплантату (виконує роль кореня), на який надівається відтворює форму зуба- коронка.

Всі ці види протезування, виконані на високому рівні в Familia Dental Clinic, в повній мірі повертають зубного ряду його функціональність, а ще дозволяють пацієнтові, як і раніше, широко посміхатися.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом