Вініри - справжня голлівудська усмішка!

Вініри - справжня голлівудська усмішка!

Вініри - найшвидший спосіб отримати ідеальну посмішку. Вся процедура займає лише один візит до стоматолога! До того ж, у багатьох ситуаціях вініри є прекрасною альтернативою зубним коронкам.

Стоматологічні вініли - це тонкі керамічні або композитні пластини, які покривають передню частину зуба і ідеально маскують дефекти кольору, форми, розміру. Вініри також допоможуть відкоригувати неправильне розташування зубів і приховати міжзубні проміжки.

Для установки вініра потрібно злегка обточити верхній шар емалі. Місцева комп'ютерна анестезія зробить цю процедуру максимально комфортною і безболісною. Обробка поверхні зуба і корекція форми вініра в кожному індивідуальному випадку дозволяє забезпечити повне прилягання пластини. Колір вініра також буде підібраний виходячи з кольору ваших природних зубів, але може бути злегка відкоректований спеціальним цементом, який є закріплюючим прошарком між керамічною пластиною і зубною емаллю.

Побачити результат змін можна буде одразу після процедури. Тим не меньш, вашим зубам буде потрібен щадний режим на протязі одного-двох тижнів, а також контрольний огляд стоматолога через два тижні.

Вініри досить довговічні і за умови дотримання правильної гігієни та правил використання, прослужать багато років.Рейтинг
2 отзыва
Записатися на прийом