Вирівнювання зубів брекетами дітям - чому краще не відкладати

Вирівнювання зубів брекетами дітям - чому краще не відкладати

У многих детей неровные зубы и проблемы с прикусом. Для родителей очень важно не пропустить период, когда исправить это проще и легче всего.

У багатьох дітей нерівні зуби та проблеми з прикусом. Для батьків дуже важливо не пропустити період, коли виправити це простіше та легше за все. Для цього слід уважно спостерігати за станом зубів дитини і при перших ознаках неправильного прикусу або кривих зубів звертатися до професіоналів.

Важливо розуміти, що нерівні зуби та неправильний прикус не є виключно естетичною проблемою. Так, наприклад, при неправильному змиканні зубів їжа може погано пережовується людиною, і, таким чином, надходить в шлунок недостатньо обробленою. Це, в свою чергу, може призводити до захворювань органів травлення. Крім цього, щелепно-лицьові дефекти можуть провокувати порушення ковтання, функцій дихання, міміки, а також виникнення цілого ряду ЛОР-захворювань.

У разі якщо ви помітили навіть невеликі відхилення в розвитку зубного ряду свого сина чи доньки, ні в якому разі не відкладайте відвідування ортодонта. Адже саме цей фахівець зможе поставити правильний діагноз, а також призначити необхідне коригуюче лікування.

Фахівці стверджують, що головною умовою для вирівнювання зубів брекетами є наявність постійних зубів. Це відбувається в період 10-12 років. У разі, коли є необхідність лікування брекетами у віці до 10 років, то ця проблема вирішується застосуванням технології «4х2». Тобто брекети дитині встановлюють на постійні різці, а також на перші постійні моляри.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом