Зубки лікують, а ви спите

Зубки лікують, а ви спите

Безліч людей шалено бояться ходити на прийом до стоматолога. І, можливо, це не така страшна процедура, як зважитися туди піти. Деякі дослідження навіть довели, що близько 21% людей відчувають страх перед відвідуванням лікаря-стоматолога. Але важливо не затягувати з проблемою, яка Вас турбує. Тому що деякі люди приходять підлікувати, перевірити зуби або проконсультуватися регулярно (кожні 6 місяців), а інші звертаються вже із запущеною формою захворювання.

Сучасні технології йдуть вперед. На прийомі у лікаря багато пацієнтів можуть подрімати і не відчути ніякого болю при втручанні. Просто лежите собі і чекаєте, поки зубки приведуть в порядок. Клініка Familia зруйнує всі Ваші стереотипи про хворобливе відвідування стоматолога і дозволить лише насолоджуватися здоровою і красивою посмішкою.

У клініці є сучасне обладнання, завдяки якому прийом буде приємним і безболісним. Це дасть найбільш якісний результат. Всі стоматологічні кабінети обладнані кращими апаратами Castellini - італійської компанії, яка спеціалізується на стоматологічному обладнанні з 1930 року.

Проект клініки і її технічне оснащення виконано компанією SIRONA (комп”ютерний томограф, CAD/CAM-система CEREC, PLANMEСA). Використовується також продукція Nobel Biocare (імплантати). STA System (Single Tooth Anesthesia — компанії Milestone Scientific, США – система місцевої анестезії, забезпечує комфортне і абсолютно безболісне введення анестетика завдяки вбудованому мікропроцесору, який постійно контролює дозу і тиск анестетика.

У нашій клініці лікування системи кореневих каналів відбувається під збільшенням за допомогою дентального мікроскопа Carl Zeiss Opmi Pico. При цьому кожен крок лікаря пацієнт (за його бажанням) також може спостерігати на екрані монітора, що дає йому можливість більш глибоко вникнути в проблему. Ivoclar Vivadent (прилади, кераміка і реставраційні матеріали), 3М ESPE (відбиткові і реставраційні матеріали, системи профілактики), Zeiss (мікроскоп і бінокуляри), Canon (фотодіагностіка і фотодокументація), Hu-Friedy (інструменти і аксесуари).

Компанія Electro Medical Systems (EMS-PIEZON) виробляє надточні стоматологічні інструменти для профілактики і мікромеханічні прилади неперевершеної якості з істинно швейцарською точністю. Завдяки цьому ми маємо не тільки обладнання та матеріали №1 в світі, але і їх ідеальну сполучуваність. У підсумку отримуємо максимально точний і природний результат, який дає можливість пацієнту отримати задоволення від своєї посмішки, а нам – від своєї роботи.

Якщо Вас зацікавила дана клініка, зателефонуйте за контактним телефоном, вказаним на сайті і поцікавтеся що до чого. Тут допоможуть вирішити Вашу проблему і підкажуть, як краще вчинити. Телефонуйте, питайте, дізнавайтеся, головне – не затягуйте.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом