Зубні коронки та їх види

Зубні коронки та їх види

Рано чи пізно практично всі, хто не може похвалитися відмінним станом своїх зубів приходять до того, що ставлять зубні коронки.

Коронка зуба вразлива для численних мікроорганізмів і великих навантажень, часто ламається і втрачає свій колір та поступово перестає піддаватися відновленню за допомогою звичайних пломб, тому повинна бути повністю покрита спеціально виготовленою зубною коронкою, щоб приховати значні втрати в зовнішньому вигляді та працездатності, стати міцніше й набагато красивіше.

Для цього зубні коронки виготовляються таким чином, що повністю імітують природний зуб. Цим займається зубний технік в лабораторії за точним зліпком з Ваших зубів, який попередньо зробив лікар-стоматолог. Результатом його ретельної роботи буде штучний зуб, що ідеально відповідає Вашому прикусу та зубному ряду, і, звичайно, кольору всіх інших зубів. Тому види зубних коронок, металокерамічні та керамічні, безметалеві відмінно імітують зовнішній вигляд натуральних зубів.

Більш детально розглянемо найпопулярніші види зубних коронок

Металеві зубні коронки, дуже міцні і довговічні, але відразу видають свою присутність у роті, тому можуть використовуватися лише для протезування бічних жувальних зубів, дуже рідко використовуються в даний час.

Металокерамічні зубні коронки мають ширші можливості і можуть встановлюватися на будь-які зуби, за рахунок того, що зберігають міцність металевих коронок і набувають красу ніжної порцеляни, відмінно імітують природну поверхню зуба.

Зубні коронки з порцеляни гарні тим, що за зовнішнім виглядом ще більше нагадують натуральний напівпрозорий зуб, тому що не містять металевого каркаса, що не пропускає світло. Це важливо, в основному, для фронтальних зубів, які виглядають з порцеляновою коронкою дуже натуральними, особливо, якщо правильно підібраний колір, хоча і виявляються менш міцними, що, втім, допустимо для фронтальних зубів.

Коронки, виготовлені за допомогою технології Cerec можуть бути виконані з різних матеріалів і відрізняються швидкістю виготовлення. Таку коронку можна поставити за один день.

Така кількість видів зубних коронок здатна задовольнити будь-які запити, і на роки й десятиліття зберегти красу вашої посмішки. Єдине, про що вам залишиться піклуватися весь цей час, це про звичайну гігієну порожнини рота. Це дозволить не накопичуватися бактеріям на стику ясен і коронки і вона прослужить Вам довше. Будьте уважні і нагородою вам будуть хоч і штучні, але міцні і красиві зуби!Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом