Професійне чищення зубів для дітей

Професійне чищення зубів для дітей

Чи є необхідність проводити професійну чистку зубів дитини? Ми всі знаємо, що гігієна ротової порожнини - основа здоров'я не тільки зубів, але і всього організму в цілому. Тому чистка дитячих зубів з самого раннього віку допоможе сформувати у дитини корисну звичку і уникнути надалі багатьох неприємностей батькам.

Чи є необхідність проводити професійну чистку зубів дитини? Ми всі знаємо, що гігієна ротової порожнини - основа здоров'я не тільки зубів, але і всього організму в цілому. Тому чистка дитячих зубів з самого раннього віку допоможе сформувати у дитини корисну звичку і уникнути надалі багатьох неприємностей батькам. Чим краще і раніше дитина навчиться поводитися із зубною щіткою і зубною пастою, тим більше у нього шансів обійтися в майбутньому без неприємних лікувальних процедур.

Нажаль, дітям часто бракує терпіння для ретельного виконання всіх правил гігієни, тому між зубами затримуються залишки їжі, які можуть призвести до розвитку карієсу і запалення пародонту. У таких випадках необхідно звернутися за допомогою експерта.

Дитячий стоматолог або гігієніст навчить дитину чистити зуби і правильно використовувати зубну щітку, пояснить які види зубної пасти існують і якими потрібно користуватися в даний час. Стоматолог також проведе професійну чистку і видалить всі зубні відкладення, а також при необхідності зміцнить зубну емаль за допомогою процедури фторування.

У клініці «Familia» регулярно проводяться безкоштовні навчальні тренінги для дітей та їх батьків. Дату наступного заходу можна уточнити у адміністраторів клініки за телефоном:

044 291 01 97 и 067 537 5 777Рейтинг
2 отзыва
Записатися на прийом