Установка вінірів

Установка вінірів

Вініри – це тонкі фарфорові або композитні пластинки, які заміщають зовнішній шар зубів. Установка вінірів – це легкий, швидкий і безболісний спосіб зробити свою посмішку ідеальної.

За допомогою вінірів можна приховати неестетичні міжзубні проміжки, підкоригувати форму і колір зубів, а також забезпечити їм надійний захист.

Установка вінірів – це одна з послуг, що надаються стоматологічною клінікою «Familia». Ми проводимо цю процедуру з застосуванням місцевої комп”ютерної анестезії, завдяки чому пацієнт практично не відчуває дискомфорту. Колір вініра підбирається індивідуально, з урахуванням кольору природних зубів.

Висококваліфіковані фахівці клініки «Familia» здійснять якісну попередню обробку зубів – оброблять верхній шар емалі, щоб пластини максимально прилягали до поверхні зубів.

Вініри, встановлені в стоматологічній клініці «Familia», прослужать Вам багато років.

Для установки пластин буде досить одного відвідування стоматолога. Після процедури рекомендується дотримуватися щадний режим протягом двох тижнів, а потім ще раз відвідати стоматолога для контрольного огляду.Рейтинг
2 отзыва
Записатися на прийом